Stembureau Gemeentehuis Lochem in Lochem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7241 CR · Wijk Lochem kern

Hier zijn 1.134 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 256 22,6% 14,3% +8,3 pp 7,5%
Nieuw Sociaal Contract 166 14,6% 14,5% +0,2 pp 4,8%
GroenLinks-PvdA 157 13,8% 16,6% −2,7 pp 4,0%
VVD 128 11,3% 17,0% −5,7 pp 3,1%
BBB 125 11,0% 14,7% −3,7 pp 3,6%
D66 73 6,4% 7,2% −0,8 pp 4,2%
DENK 58 5,1% 0,9% +4,2 pp 26,5%
SP 42 3,7% 2,5% +1,2 pp 7,0%
CDA 30 2,6% 3,4% −0,8 pp 3,7%
Forum voor Democratie 24 2,1% 1,7% +0,4 pp 5,9%
Volt 24 2,1% 1,8% +0,3 pp 5,5%
Partij voor de Dieren 19 1,7% 2,3% −0,7 pp 3,4%
ChristenUnie 11 1,0% 0,9% +0,0 pp 4,9%
JA21 9 0,8% 0,6% +0,2 pp 6,3%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,0%
50PLUS 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 2,7%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,7%
SGP 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 4,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 9,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lochem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Lochem.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 23 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Lochem en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Lochem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lochem

Alle stembureaus in Lochem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.