Stembureau LTV Leusden Tennisvereniging in Leusden (2023)
Postcode 3831 WE · Wijk Leusden-Centrum West
Hier zijn 1.839 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 18,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 334 | 18,2% | 16,8% | +1,3 pp | 9,4% |
| VVD | 323 | 17,6% | 19,0% | −1,4 pp | 8,1% |
| PVV | 317 | 17,2% | 16,4% | +0,9 pp | 9,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 241 | 13,1% | 13,4% | −0,3 pp | 8,5% |
| D66 | 177 | 9,6% | 8,4% | +1,2 pp | 10,0% |
| CDA | 67 | 3,6% | 4,6% | −1,0 pp | 6,9% |
| SP | 66 | 3,6% | 2,6% | +1,0 pp | 12,2% |
| Partij voor de Dieren | 59 | 3,2% | 2,4% | +0,8 pp | 11,7% |
| ChristenUnie | 56 | 3,0% | 3,9% | −0,9 pp | 6,7% |
| BBB | 52 | 2,8% | 4,3% | −1,5 pp | 5,8% |
| Volt | 37 | 2,0% | 2,1% | −0,1 pp | 8,5% |
| Forum voor Democratie | 34 | 1,8% | 1,6% | +0,2 pp | 9,9% |
| SGP | 32 | 1,7% | 1,5% | +0,2 pp | 9,9% |
| 50PLUS | 12 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 12,2% |
| DENK | 10 | 0,5% | 0,7% | −0,1 pp | 7,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,4% | 0,5% | −0,0 pp | 8,4% |
| JA21 | 6 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 3,8% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 12,5% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 10,0% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 33,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 3,8% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 12,5% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,5% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leusden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −1,5 pp minder dan gemiddeld in Leusden.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 16 stembureaus: 8,7% van alle geldige stemmen in Leusden en 0,0179% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Leusden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Leusden
- Ons Gebouw 1.892 stemmen · PVV 23%
- AFAS 1.585 stemmen · VVD 20%
- Gemeentehuis (Raadzaal) 1.943 stemmen · PVV 18%
- Gemeentehuis (Raadzaal 2) 1.562 stemmen · VVD 19%
- Marcuskerk 2.390 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- De Bibliotheek 1.433 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.