Stembureau Clubgebouw van Roda '46 in Leusden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3833 BM · Wijk Leusden-Centrum West

Hier zijn 935 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 179 19,1% 16,4% +2,8 pp 5,2%
VVD 164 17,5% 19,0% −1,5 pp 4,1%
GroenLinks-PvdA 152 16,3% 16,8% −0,6 pp 4,3%
Nieuw Sociaal Contract 128 13,7% 13,4% +0,3 pp 4,5%
D66 70 7,5% 8,4% −0,9 pp 4,0%
ChristenUnie 39 4,2% 3,9% +0,2 pp 4,7%
SP 36 3,9% 2,6% +1,3 pp 6,6%
BBB 30 3,2% 4,3% −1,1 pp 3,3%
CDA 30 3,2% 4,6% −1,4 pp 3,1%
Partij voor de Dieren 26 2,8% 2,4% +0,4 pp 5,2%
Volt 21 2,2% 2,1% +0,2 pp 4,8%
Forum voor Democratie 18 1,9% 1,6% +0,3 pp 5,2%
SGP 16 1,7% 1,5% +0,2 pp 4,9%
DENK 10 1,1% 0,7% +0,4 pp 7,2%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,5% 0,5% +0,1 pp 5,3%
50PLUS 4 0,4% 0,5% −0,0 pp 4,1%
BIJ1 3 0,3% 0,2% +0,2 pp 8,8%
JA21 3 0,3% 0,7% −0,4 pp 1,9%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leusden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Leusden.
  • Qua gewicht is dit het 12e van de 16 stembureaus: 4,4% van alle geldige stemmen in Leusden en 0,0091% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Leusden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Leusden

Alle stembureaus in Leusden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.