Stembureau Gymzaal Kindcentrum Warande (1) in Lelystad (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8245 HW · Wijk Warande

Hier zijn 943 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 254 26,9% 29,8% −2,8 pp 2,1%
VVD 182 19,3% 15,2% +4,1 pp 2,9%
GroenLinks-PvdA 111 11,8% 12,7% −0,9 pp 2,1%
Nieuw Sociaal Contract 105 11,1% 11,5% −0,4 pp 2,2%
D66 63 6,7% 4,5% +2,2 pp 3,5%
DENK 51 5,4% 3,9% +1,5 pp 3,2%
Forum voor Democratie 43 4,6% 3,9% +0,6 pp 2,7%
BBB 22 2,3% 3,5% −1,1 pp 1,6%
SP 21 2,2% 3,8% −1,6 pp 1,4%
BVNL / Groep Van Haga 16 1,7% 0,7% +1,0 pp 6,0%
Volt 15 1,6% 1,0% +0,6 pp 3,6%
CDA 14 1,5% 2,0% −0,5 pp 1,7%
Partij voor de Dieren 14 1,5% 2,1% −0,6 pp 1,6%
JA21 12 1,3% 0,8% +0,5 pp 3,6%
ChristenUnie 8 0,8% 2,2% −1,3 pp 0,9%
Piratenpartij - De Groenen 4 0,4% 0,2% +0,3 pp 6,0%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 5,2%
50PLUS 2 0,2% 0,7% −0,4 pp 0,7%
BIJ1 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,7% −0,7 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lelystad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,1 pp meer dan gemiddeld in Lelystad.
  • Qua gewicht is dit het 24e van de 43 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Lelystad en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Lelystad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lelystad

Alle stembureaus in Lelystad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.