Stembureau Stadskantoor / Level in Leiden (2025)
Postcode 2333 CW · Wijk Boerhaavedistrict
Hier zijn 936 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 31,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 292 | 31,2% | 24,9% | +6,3 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 238 | 25,4% | 24,4% | +1,1 pp | 1,3% |
| VVD | 72 | 7,7% | 9,4% | −1,7 pp | 1,0% |
| CDA | 60 | 6,4% | 7,3% | −0,9 pp | 1,1% |
| Partij voor de Dieren | 59 | 6,3% | 4,4% | +1,9 pp | 1,7% |
| PVV | 50 | 5,3% | 11,0% | −5,6 pp | 0,6% |
| Volt | 35 | 3,7% | 2,5% | +1,2 pp | 1,8% |
| SP | 27 | 2,9% | 2,2% | +0,6 pp | 1,6% |
| Forum voor Democratie | 24 | 2,6% | 2,5% | +0,1 pp | 1,3% |
| JA21 | 20 | 2,1% | 3,8% | −1,6 pp | 0,7% |
| DENK | 18 | 1,9% | 2,9% | −1,0 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 16 | 1,7% | 1,2% | +0,5 pp | 1,7% |
| BIJ1 | 14 | 1,5% | 0,7% | +0,8 pp | 2,7% |
| BBB | 3 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,5% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 1,3% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,5% |
| 50PLUS | 1 | 0,1% | 0,8% | −0,7 pp | 0,2% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,9% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 8,3% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leiden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,3 pp meer dan gemiddeld in Leiden.
- Qua gewicht is dit het 54e van de 67 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Leiden en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 83 stemmen in Leiden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Leiden
- Stedelijk Gymnasium Athena 941 stemmen · D66 34%
- Gymzaal Basisschool De Dukdalf 927 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Gymzaal Basisschool De Stevenshof 941 stemmen · PVV 31%
- Vredeskerk 913 stemmen · D66 31%
- Zorgcentrum Lorentzhof 943 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Hooglandse Huys 902 stemmen · D66 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.