Stembureau Stembureau Stiens | Sportcentrum It Gryn in Leeuwarden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 9051 LP · Wijk Stiens e.o.

Hier zijn 1.001 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 18,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 188 18,8% 10,8% +8,0 pp 2,2%
D66 177 17,7% 18,2% −0,6 pp 1,2%
VVD 152 15,2% 11,3% +3,9 pp 1,7%
PVV 127 12,7% 14,4% −1,8 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 109 10,9% 18,4% −7,5 pp 0,8%
JA21 75 7,5% 5,3% +2,2 pp 1,8%
Forum voor Democratie 45 4,5% 5,3% −0,8 pp 1,1%
BBB 32 3,2% 2,5% +0,7 pp 1,6%
SP 22 2,2% 2,8% −0,6 pp 1,0%
ChristenUnie 21 2,1% 1,9% +0,2 pp 1,4%
50PLUS 14 1,4% 1,3% +0,1 pp 1,4%
FNP 11 1,1% 1,0% +0,1 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 11 1,1% 2,6% −1,5 pp 0,5%
SGP 8 0,8% 0,5% +0,3 pp 2,0%
Volt 4 0,4% 1,1% −0,7 pp 0,5%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,6%
DENK 1 0,1% 0,9% −0,8 pp 0,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
NSC 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 0,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
BIJ1 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leeuwarden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +8,0 pp meer dan gemiddeld in Leeuwarden.
  • Qua gewicht is dit het 36e van de 81 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Leeuwarden en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 78 stemmen in Leeuwarden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Leeuwarden

Alle stembureaus in Leeuwarden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.