Stembureau Stembureau Stiens | De Hege Stins in Leeuwarden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 9051 ER · Wijk Stiens e.o.

Hier zijn 1.273 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 234 18,4% 14,4% +3,9 pp 2,1%
CDA 214 16,8% 10,8% +6,0 pp 2,5%
D66 179 14,1% 18,2% −4,2 pp 1,3%
GroenLinks-PvdA 179 14,1% 18,4% −4,3 pp 1,3%
VVD 142 11,2% 11,3% −0,1 pp 1,6%
Forum voor Democratie 87 6,8% 5,3% +1,5 pp 2,1%
JA21 61 4,8% 5,3% −0,5 pp 1,5%
BBB 39 3,1% 2,5% +0,5 pp 2,0%
ChristenUnie 34 2,7% 1,9% +0,8 pp 2,3%
SP 23 1,8% 2,8% −1,0 pp 1,1%
FNP 21 1,6% 1,0% +0,6 pp 2,7%
50PLUS 11 0,9% 1,3% −0,4 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 2,6% −1,8 pp 0,5%
SGP 11 0,9% 0,5% +0,3 pp 2,7%
DENK 6 0,5% 0,9% −0,4 pp 0,9%
Volt 6 0,5% 1,1% −0,6 pp 0,7%
BVNL 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 2,8%
BIJ1 4 0,3% 0,3% +0,0 pp 1,7%
NSC 3 0,2% 0,5% −0,3 pp 0,8%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,9%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 0,5%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leeuwarden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Leeuwarden.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 81 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Leeuwarden en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 61 stemmen in Leeuwarden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Leeuwarden

Alle stembureaus in Leeuwarden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.