Stembureau Stembureau Zalencentrum Rehoboth in Lansingerland (2023)
Postcode 2651 DL · Wijk Berkel
Hier zijn 1.685 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 456 | 27,1% | 24,3% | +2,8 pp | 4,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 240 | 14,2% | 11,9% | +2,3 pp | 5,2% |
| VVD | 238 | 14,1% | 22,5% | −8,4 pp | 2,7% |
| GroenLinks-PvdA | 200 | 11,9% | 10,9% | +0,9 pp | 4,7% |
| CDA | 142 | 8,4% | 5,0% | +3,4 pp | 7,3% |
| D66 | 81 | 4,8% | 7,1% | −2,3 pp | 2,9% |
| BBB | 67 | 4,0% | 2,7% | +1,2 pp | 6,3% |
| ChristenUnie | 64 | 3,8% | 3,2% | +0,6 pp | 5,1% |
| DENK | 44 | 2,6% | 1,8% | +0,9 pp | 6,4% |
| Forum voor Democratie | 27 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 3,6% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,2% | 1,7% | −0,4 pp | 3,3% |
| SGP | 21 | 1,2% | 1,0% | +0,2 pp | 5,2% |
| SP | 19 | 1,1% | 1,7% | −0,6 pp | 2,8% |
| Volt | 17 | 1,0% | 1,4% | −0,4 pp | 3,1% |
| 50PLUS | 14 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 7,3% |
| JA21 | 11 | 0,7% | 1,1% | −0,5 pp | 2,5% |
| BIJ1 | 8 | 0,5% | 0,2% | +0,2 pp | 8,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,6% |
| Nederland met een PLAN | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 13,6% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 4,9% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 9,5% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lansingerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −8,4 pp minder dan gemiddeld in Lansingerland.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 32 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Lansingerland en 0,0164% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Lansingerland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Lansingerland
- Stembureau Gemeentehuis Lansingerland II 1.693 stemmen · PVV 25%
- Stembureau CBS Prinses Máximaschool 1.537 stemmen · VVD 28%
- Stembureau t Manneke I 1.740 stemmen · VVD 27%
- Stembureau Hervormde Kerk I 1.489 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Brandweerkazerne Bleiswijk 1.778 stemmen · PVV 27%
- Stembureau Hervormde Kerk II 1.476 stemmen · PVV 27%
Alle stembureaus in Lansingerland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.