Stembureau Gymzaal Leenhof in Landgraaf (2023)
Postcode 6371 HX · Wijk Schaesberg
Hier zijn 411 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 42,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 174 | 42,3% | 42,2% | +0,1 pp | 1,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 55 | 13,4% | 14,8% | −1,4 pp | 1,7% |
| GroenLinks-PvdA | 47 | 11,4% | 12,3% | −0,8 pp | 1,8% |
| VVD | 32 | 7,8% | 10,3% | −2,5 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 19 | 4,6% | 2,8% | +1,8 pp | 3,1% |
| D66 | 14 | 3,4% | 2,9% | +0,5 pp | 2,2% |
| BBB | 13 | 3,2% | 2,8% | +0,4 pp | 2,1% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 2,9% | 1,7% | +1,3 pp | 3,3% |
| SP | 12 | 2,9% | 4,4% | −1,4 pp | 1,3% |
| CDA | 9 | 2,2% | 2,3% | −0,1 pp | 1,8% |
| 50PLUS | 7 | 1,7% | 0,6% | +1,1 pp | 5,7% |
| Volt | 5 | 1,2% | 0,6% | +0,6 pp | 3,8% |
| JA21 | 3 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 3,2% |
| BIJ1 | 2 | 0,5% | 0,1% | +0,3 pp | 6,7% |
| ChristenUnie | 2 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 3,4% |
| DENK | 2 | 0,5% | 0,5% | −0,1 pp | 1,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,2% | 0,6% | −0,3 pp | 0,8% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 12,5% |
| SGP | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Landgraaf, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,5 pp minder dan gemiddeld in Landgraaf.
- Qua gewicht is dit het 22e van de 22 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Landgraaf en 0,0040% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Landgraaf komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Landgraaf
- Gemeenschapshuis D'r Eck 457 stemmen · PVV 34%
- Wijkzorgcentrum Heereveld 513 stemmen · PVV 38%
- Zorgcentrum De Dormig 758 stemmen · PVV 42%
- Ontmoetingsruimte A gen Bruk 774 stemmen · PVV 36%
- School De Wegwijzer 849 stemmen · PVV 42%
- Scouting St. Tarcisius 853 stemmen · PVV 42%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.