Stembureau Dorpshuis Gouderak in Krimpenerwaard (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2831 XV · Wijk Gouderak

Hier zijn 1.636 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 353 21,6% 15,6% +6,0 pp 6,0%
CDA 206 12,6% 13,8% −1,2 pp 4,0%
VVD 186 11,4% 14,6% −3,2 pp 3,4%
D66 158 9,7% 12,3% −2,7 pp 3,4%
SGP 158 9,7% 9,7% −0,1 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 141 8,6% 7,4% +1,2 pp 5,1%
JA21 119 7,3% 8,3% −1,0 pp 3,8%
Forum voor Democratie 96 5,9% 5,3% +0,6 pp 4,8%
ChristenUnie 68 4,2% 3,8% +0,4 pp 4,8%
BBB 43 2,6% 3,0% −0,4 pp 3,8%
50PLUS 29 1,8% 1,4% +0,3 pp 5,4%
DENK 21 1,3% 1,1% +0,2 pp 5,3%
Partij voor de Dieren 20 1,2% 1,1% +0,1 pp 4,8%
SP 15 0,9% 1,2% −0,3 pp 3,4%
Volt 9 0,6% 0,6% −0,0 pp 4,2%
NSC 6 0,4% 0,3% +0,1 pp 5,6%
BVNL 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,8%
Piratenpartij 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,4%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,4%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpenerwaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Krimpenerwaard.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 32 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Krimpenerwaard en 0,0157% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Krimpenerwaard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Krimpenerwaard

Alle stembureaus in Krimpenerwaard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.