Stembureau Basisschool Het Mozaïek in Krimpen aan den IJssel (2023)
Postcode 2925 BX · Wijk Krimpen aan den IJssel
Hier zijn 1.126 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 252 | 22,4% | 26,5% | −4,2 pp | 5,2% |
| VVD | 157 | 13,9% | 13,3% | +0,6 pp | 6,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 144 | 12,8% | 11,5% | +1,2 pp | 6,9% |
| SGP | 122 | 10,8% | 13,6% | −2,8 pp | 4,9% |
| GroenLinks-PvdA | 112 | 9,9% | 9,9% | +0,0 pp | 6,2% |
| ChristenUnie | 91 | 8,1% | 4,4% | +3,7 pp | 11,4% |
| D66 | 62 | 5,5% | 4,2% | +1,3 pp | 8,2% |
| CDA | 48 | 4,3% | 3,5% | +0,8 pp | 7,5% |
| SP | 32 | 2,8% | 2,3% | +0,5 pp | 7,5% |
| BBB | 28 | 2,5% | 2,0% | +0,4 pp | 7,5% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 2,0% | 1,6% | +0,4 pp | 7,8% |
| Forum voor Democratie | 19 | 1,7% | 2,6% | −0,9 pp | 4,0% |
| DENK | 12 | 1,1% | 1,3% | −0,2 pp | 5,2% |
| Volt | 6 | 0,5% | 0,7% | −0,1 pp | 4,9% |
| JA21 | 5 | 0,4% | 1,1% | −0,6 pp | 2,6% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,1 pp | 10,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 5,9% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 3,4% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 9,1% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpen aan den IJssel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Krimpen aan den IJssel.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 18 stembureaus: 6,2% van alle geldige stemmen in Krimpen aan den IJssel en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Krimpen aan den IJssel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Krimpen aan den IJssel
- Kerk De Wingerd 1.128 stemmen · PVV 22%
- Kinderboerderij Klein Boveneind 1.017 stemmen · PVV 25%
- Ontmoetingscentrum De Tuyter 1.375 stemmen · PVV 27%
- Comenius College 984 stemmen · SGP 33%
- Jacobus Koelman School 1.398 stemmen · PVV 31%
- Sionskerk 947 stemmen · SGP 31%
Alle stembureaus in Krimpen aan den IJssel
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.