Stembureau Hockeyclub Catwyck in Katwijk (2022)
Postcode 2221 KJ · Wijk Katwijk Noord
Hier waren 696 kiezers toegelaten (2,3% van alle toegelaten kiezers in Katwijk) en zijn 695 geldige stemmen uitgebracht. DURF werd hier de grootste met 38,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DURF | 265 | 38,1% | 24,3% | +13,8 pp | 3,6% |
| CDA | 123 | 17,7% | 18,6% | −0,9 pp | 2,2% |
| SGP | 62 | 8,9% | 14,1% | −5,2 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 57 | 8,2% | 12,0% | −3,8 pp | 1,6% |
| PvdA | 52 | 7,5% | 8,9% | −1,4 pp | 1,9% |
| VVD | 46 | 6,6% | 7,5% | −0,9 pp | 2,1% |
| GemeenteBelangen | 32 | 4,6% | 4,8% | −0,2 pp | 2,2% |
| KiesKatwijk | 22 | 3,2% | 3,8% | −0,6 pp | 1,9% |
| Hart Voor Katwijk | 17 | 2,4% | 2,1% | +0,4 pp | 2,7% |
| D66 | 17 | 2,4% | 3,3% | −0,8 pp | 1,7% |
| JEZUS LEEFT | 2 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 1,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Katwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Sonny Spek (DURF) · 166 stemmen · 23,9% van alle stemmen hier
- Adger van Helden (CDA) · 43 stemmen · 6,2% van alle stemmen hier
- Jacco Knape (SGP) · 40 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
- Irene van der Plas-de Groot (CDA) · 38 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
- Matthijs van Tuijl (PvdA) · 30 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Gerard Mostert (ChristenUnie) · 24 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Max van Duijn (DURF) · 21 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Lennart van der Plas (VVD) · 20 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- René Slootweg (GemeenteBelangen) · 17 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Mariska de Haas (DURF) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Remco van Zuijlen (CDA) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Annette Brul - van Egmond (VVD) · 10 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
- Luuk van Duijvenbode (DURF) · 9 stemmen · 1,3% van alle stemmen hier
- Esther van Duijn (DURF) · 9 stemmen · 1,3% van alle stemmen hier
- Anita van Ginkel-Lanting (Hart Voor Katwijk) · 8 stemmen · 1,2% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DURF haalde hier +13,8 pp meer dan gemiddeld in Katwijk.
- Qua gewicht is dit het 23e van de 43 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Katwijk en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Katwijk komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 594 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 102 |
| Toegelaten kiezers | 696 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 696 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,14% van de stembiljetten, tegen 0,39% in Katwijk en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Katwijk
- Quick Boys 705 stemmen · CDA 22%
- Open Hof Kerk 666 stemmen · DURF 23%
- Het Kerkhaventje 720 stemmen · SGP 31%
- Maranathacentrum 651 stemmen · DURF 27%
- Otto Baronschool 728 stemmen · DURF 29%
- De Kazerne Floraband 650 stemmen · DURF 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.