Stembureau Het Kerkhaventje in Katwijk (2025)
Postcode 2225 HC · Wijk Katwijk aan Zee
Hier zijn 984 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 235 | 23,9% | 9,5% | +14,4 pp | 5,9% |
| PVV | 177 | 18,0% | 22,0% | −4,0 pp | 1,9% |
| CDA | 137 | 13,9% | 16,6% | −2,7 pp | 2,0% |
| VVD | 123 | 12,5% | 13,2% | −0,7 pp | 2,2% |
| JA21 | 81 | 8,2% | 7,9% | +0,4 pp | 2,5% |
| D66 | 61 | 6,2% | 8,6% | −2,4 pp | 1,7% |
| ChristenUnie | 56 | 5,7% | 4,4% | +1,3 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 44 | 4,5% | 6,2% | −1,7 pp | 1,7% |
| GroenLinks-PvdA | 26 | 2,6% | 4,9% | −2,3 pp | 1,3% |
| BBB | 14 | 1,4% | 1,9% | −0,4 pp | 1,8% |
| SP | 11 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 3,0% |
| Volt | 7 | 0,7% | 0,5% | +0,3 pp | 3,6% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,9% | −0,4 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 5 | 0,5% | 1,1% | −0,6 pp | 1,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,8% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,9% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Katwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +14,4 pp meer dan gemiddeld in Katwijk.
- Qua gewicht is dit het 25e van de 32 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Katwijk en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Katwijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Katwijk
- Pnielkerk 2 985 stemmen · PVV 27%
- Open Hof Kerk 965 stemmen · CDA 20%
- Gezondheidscentrum Zeehos 1.029 stemmen · PVV 18%
- Het Anker 916 stemmen · SGP 27%
- Pnielkerk 1.044 stemmen · PVV 29%
- Sporthal Rijnsoever 889 stemmen · PVV 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.