Stembureau Stembureau De Burgwal in Kampen (2025)
Postcode 8261 EP · Wijk Kampen
Hier zijn 813 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 16,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 136 | 16,7% | 17,0% | −0,3 pp | 2,2% |
| GroenLinks-PvdA | 122 | 15,0% | 7,3% | +7,7 pp | 4,7% |
| PVV | 117 | 14,4% | 16,8% | −2,4 pp | 2,0% |
| D66 | 99 | 12,2% | 9,2% | +3,0 pp | 3,0% |
| VVD | 81 | 10,0% | 9,1% | +0,9 pp | 2,5% |
| ChristenUnie | 54 | 6,6% | 8,3% | −1,6 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 46 | 5,7% | 5,7% | −0,1 pp | 2,2% |
| JA21 | 38 | 4,7% | 5,8% | −1,1 pp | 1,8% |
| SGP | 32 | 3,9% | 11,5% | −7,6 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 2,5% | 1,0% | +1,5 pp | 5,6% |
| Volt | 18 | 2,2% | 0,5% | +1,7 pp | 9,5% |
| SP | 16 | 2,0% | 1,4% | +0,5 pp | 3,1% |
| BBB | 15 | 1,8% | 3,5% | −1,7 pp | 1,2% |
| 50PLUS | 7 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 2,0% |
| NSC | 5 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 4,1% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 10,5% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 11,8% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,5% |
| DENK | 1 | 0,1% | 1,0% | −0,9 pp | 0,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,9% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +7,7 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
- Qua gewicht is dit het 31e van de 36 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 44 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Kampen
- Stembureau De Amandelboom 815 stemmen · CDA 19%
- Stembureau Parochiecentrum Het Klooster 752 stemmen · D66 15%
- Stadsgehoorzaal Kampen 816 stemmen · D66 17%
- Stembureau MFC De Toekomst 694 stemmen · CDA 28%
- Stembureau Stadhuis 2 842 stemmen · CDA 17%
- Stembureau De Kandelaar 604 stemmen · CDA 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.