Stembureau OBS De Tandem in IJsselstein (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3402 HP · Wijk IJsselstein

Hier zijn 885 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 194 21,9% 24,2% −2,3 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 160 18,1% 13,5% +4,6 pp 5,8%
VVD 131 14,8% 21,4% −6,6 pp 3,0%
Nieuw Sociaal Contract 102 11,5% 12,5% −1,0 pp 4,0%
D66 70 7,9% 7,0% +1,0 pp 4,9%
SP 38 4,3% 2,8% +1,5 pp 6,6%
Partij voor de Dieren 32 3,6% 1,7% +1,9 pp 9,1%
Forum voor Democratie 29 3,3% 2,0% +1,2 pp 6,9%
CDA 27 3,1% 3,4% −0,4 pp 3,8%
BBB 22 2,5% 2,7% −0,3 pp 3,9%
Volt 20 2,3% 1,3% +1,0 pp 7,6%
DENK 19 2,1% 2,6% −0,4 pp 3,6%
ChristenUnie 11 1,2% 1,6% −0,3 pp 3,4%
50PLUS 8 0,9% 0,6% +0,3 pp 6,6%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,8% 0,5% +0,3 pp 7,4%
JA21 6 0,7% 0,9% −0,2 pp 3,2%
BIJ1 4 0,5% 0,3% +0,2 pp 7,7%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,5%
SGP 2 0,2% 0,7% −0,5 pp 1,4%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel IJsselstein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,6 pp minder dan gemiddeld in IJsselstein.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 18 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in IJsselstein en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in IJsselstein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in IJsselstein

Alle stembureaus in IJsselstein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.