Stembureau Gymzaal Basisschool Inghelosenberghe in Hulst (2025)
Postcode 4564 AH · Wijk Sint Jansteen
Hier zijn 840 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 218 | 26,0% | 24,0% | +2,0 pp | 6,1% |
| VVD | 131 | 15,6% | 15,4% | +0,2 pp | 5,7% |
| D66 | 129 | 15,4% | 12,6% | +2,8 pp | 6,9% |
| CDA | 114 | 13,6% | 15,7% | −2,1 pp | 4,9% |
| JA21 | 55 | 6,5% | 6,5% | +0,1 pp | 5,7% |
| GroenLinks-PvdA | 51 | 6,1% | 7,8% | −1,7 pp | 4,4% |
| Forum voor Democratie | 43 | 5,1% | 5,4% | −0,3 pp | 5,3% |
| 50PLUS | 26 | 3,1% | 1,9% | +1,2 pp | 9,3% |
| BBB | 22 | 2,6% | 5,2% | −2,6 pp | 2,8% |
| SP | 17 | 2,0% | 1,9% | +0,1 pp | 5,9% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 1,2% | 1,1% | +0,1 pp | 6,3% |
| DENK | 8 | 1,0% | 0,4% | +0,6 pp | 14,0% |
| BVNL | 6 | 0,7% | 0,3% | +0,5 pp | 15,8% |
| ChristenUnie | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,0 pp | 6,1% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 4,9% |
| Volt | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 3,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,3% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 2,6% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hulst, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,8 pp meer dan gemiddeld in Hulst.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 19 stembureaus: 5,6% van alle geldige stemmen in Hulst en 0,0081% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Hulst komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hulst
- De Blaauwe Hoeve, locatie Truffinozaal 942 stemmen · PVV 22%
- Gemeenschapscentrum Den Dullaert II 803 stemmen · PVV 21%
- Clubhuis Mixed Hockeyclub Rapide 951 stemmen · PVV 20%
- Gemeenschapscentrum 't Heike 735 stemmen · PVV 23%
- Gemeenschapscentrum Den Dullaert I 967 stemmen · PVV 22%
- Reynaertcollege, loc. Gildenstraat 727 stemmen · PVV 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.