Stembureau OBS De Velduil in Houten (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3994 EK · Wijk Houten Noord-Oost

Hier zijn 1.575 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 401 25,5% 19,0% +6,4 pp 6,5%
PVV 260 16,5% 18,0% −1,5 pp 4,5%
VVD 248 15,7% 19,2% −3,4 pp 4,0%
Nieuw Sociaal Contract 171 10,9% 11,8% −1,0 pp 4,5%
D66 170 10,8% 8,8% +2,0 pp 6,0%
ChristenUnie 69 4,4% 3,7% +0,6 pp 5,7%
CDA 50 3,2% 3,4% −0,3 pp 4,5%
SP 37 2,3% 2,3% +0,0 pp 5,0%
Volt 37 2,3% 2,2% +0,1 pp 5,1%
Partij voor de Dieren 31 2,0% 2,1% −0,1 pp 4,6%
BBB 28 1,8% 2,7% −0,9 pp 3,2%
SGP 25 1,6% 2,1% −0,5 pp 3,8%
Forum voor Democratie 14 0,9% 1,5% −0,6 pp 2,9%
DENK 12 0,8% 1,0% −0,2 pp 3,8%
JA21 9 0,6% 0,7% −0,1 pp 4,1%
50PLUS 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,9%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 2,3%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 18,2%
BIJ1 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 2,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Houten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +6,4 pp meer dan gemiddeld in Houten.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 22 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Houten en 0,0153% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Houten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Houten

Alle stembureaus in Houten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.