Stembureau Gymzaal De Bijenkorf in Houten (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3992 BK · Wijk Houten Noord-West

Hier zijn 1.042 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 277 26,6% 19,0% +7,5 pp 4,5%
PVV 187 17,9% 18,0% −0,1 pp 3,2%
VVD 177 17,0% 19,2% −2,2 pp 2,9%
Nieuw Sociaal Contract 97 9,3% 11,8% −2,5 pp 2,5%
D66 91 8,7% 8,8% −0,1 pp 3,2%
ChristenUnie 33 3,2% 3,7% −0,6 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 32 3,1% 2,1% +1,0 pp 4,7%
CDA 29 2,8% 3,4% −0,6 pp 2,6%
Volt 27 2,6% 2,2% +0,3 pp 3,7%
SGP 25 2,4% 2,1% +0,3 pp 3,8%
SP 23 2,2% 2,3% −0,1 pp 3,1%
BBB 16 1,5% 2,7% −1,1 pp 1,9%
Forum voor Democratie 10 1,0% 1,5% −0,6 pp 2,0%
JA21 6 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,7%
DENK 4 0,4% 1,0% −0,6 pp 1,3%
BIJ1 3 0,3% 0,3% +0,0 pp 3,3%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,7%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Houten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +7,5 pp meer dan gemiddeld in Houten.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 22 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Houten en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Houten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Houten

Alle stembureaus in Houten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.