Stembureau Zorgcentrum La Providence ingang Parkzijde (Grubbenvorst) in Horst aan de Maas (2025)
Postcode 5971 ED · Wijk Grubbenvorst
Hier zijn 1.299 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 267 | 20,6% | 20,4% | +0,2 pp | 4,7% |
| D66 | 230 | 17,7% | 14,7% | +3,0 pp | 5,7% |
| CDA | 207 | 15,9% | 17,8% | −1,9 pp | 4,2% |
| VVD | 204 | 15,7% | 16,4% | −0,7 pp | 4,5% |
| GroenLinks-PvdA | 124 | 9,5% | 7,5% | +2,0 pp | 5,9% |
| JA21 | 84 | 6,5% | 7,4% | −0,9 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 55 | 4,2% | 4,5% | −0,3 pp | 4,4% |
| BBB | 38 | 2,9% | 4,1% | −1,1 pp | 3,4% |
| SP | 25 | 1,9% | 1,9% | −0,0 pp | 4,6% |
| 50PLUS | 24 | 1,8% | 1,9% | −0,0 pp | 4,7% |
| Volt | 14 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 7,3% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 0,8% | 1,2% | −0,3 pp | 3,3% |
| NSC | 8 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 7,8% |
| DENK | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 6,0% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 5,8% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| ChristenUnie | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
- Qua gewicht is dit het 10e van de 24 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0125% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Horst aan de Maas
- Sporthal De Berkel (Horst) 1.390 stemmen · CDA 20%
- De Smetenhof (Lottum) 1.285 stemmen · PVV 22%
- De Lèste Geulde (Horst) 1.424 stemmen · PVV 24%
- Gemeenschapshuis Aan de Brug (America) 1.272 stemmen · PVV 26%
- MFC de Zwingel (Melderslo) 1.438 stemmen · PVV 26%
- 't Brugeind (Meerlo) 1.209 stemmen · PVV 20%
Alle stembureaus in Horst aan de Maas
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.