Stembureau Gemeentehuis Horst aan de Maas (Horst) in Horst aan de Maas (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5961 ES · Wijk Horst

Hier zijn 1.677 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 463 27,6% 29,0% −1,4 pp 5,8%
VVD 261 15,6% 16,1% −0,6 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 253 15,1% 15,6% −0,5 pp 5,9%
GroenLinks-PvdA 225 13,4% 10,6% +2,9 pp 7,8%
D66 127 7,6% 5,5% +2,1 pp 8,5%
SP 71 4,2% 3,6% +0,6 pp 7,2%
BBB 63 3,8% 7,8% −4,0 pp 3,0%
CDA 54 3,2% 4,9% −1,6 pp 4,1%
Forum voor Democratie 36 2,1% 1,6% +0,6 pp 8,3%
Partij voor de Dieren 32 1,9% 1,4% +0,5 pp 8,4%
Volt 25 1,5% 1,0% +0,5 pp 9,4%
DENK 22 1,3% 0,3% +1,0 pp 26,8%
BVNL / Groep Van Haga 14 0,8% 0,8% +0,1 pp 6,5%
50PLUS 13 0,8% 0,5% +0,3 pp 9,7%
ChristenUnie 5 0,3% 0,2% +0,0 pp 7,4%
BIJ1 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 11,1%
JA21 4 0,2% 0,6% −0,4 pp 2,3%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Horst aan de Maas, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −4,0 pp minder dan gemiddeld in Horst aan de Maas.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 23 stembureaus: 6,1% van alle geldige stemmen in Horst aan de Maas en 0,0163% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Horst aan de Maas komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Horst aan de Maas

Alle stembureaus in Horst aan de Maas

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.