Hoe stemde Risdam-Noord in Hoorn?

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Risdam-Noord - Buurt 21 02, Risdam-Noord - Buurt 21 03

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 3 stembureaus in Risdam-Noord 2.337 geldige stemmen uitgebracht (7,9% van alle stemmen in Hoorn). Hart van Hoorn werd hier de grootste met 15,5%. Vergeleken met heel Hoorn scoorden Forum voor Democratie (+5,0 pp) en ÉénHoorn (+1,5 pp) hier hoger en CDA (−2,1 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Hart van Hoorn 363 15,5% 14,3% +1,2 pp
GroenLinks-PvdA 314 13,4% 13,7% −0,2 pp
Forum voor Democratie 301 12,9% 7,8% +5,0 pp
Hoorn Lokaal 241 10,3% 11,0% −0,7 pp
Sociaal Hoorn/Team Tonnaer 161 6,9% 6,7% +0,1 pp
VVD 156 6,7% 8,7% −2,0 pp
D66 154 6,6% 8,6% −2,0 pp
ÉénHoorn 128 5,5% 4,0% +1,5 pp
CDA 126 5,4% 7,5% −2,1 pp
Hoorn Centraal voorheen Fractie Tonnaer 72 3,1% 3,7% −0,6 pp
Partij voor de Dieren 65 2,8% 3,2% −0,4 pp
SP 61 2,6% 2,5% +0,1 pp
H!B 55 2,4% 1,6% +0,7 pp
Hoornse Ondernemende & Ouderen Partij! 52 2,2% 2,6% −0,4 pp
ChristenUnie 51 2,2% 1,9% +0,3 pp
Hoorn Open & Eerlijk (HOE?!) 37 1,6% 2,1% −0,6 pp
Blanco en ongeldig7Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Risdam-Noord

Andere wijken in Hoorn

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Hoorn · Alle stembureaus