Stembureau Stembureau Sporthal Lingeweg (Adoshal) in Hoorn (2023)
Postcode 1628 AW · Wijk Kersenboogerd-Noord
Hier zijn 1.020 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 297 | 29,1% | 23,6% | +5,5 pp | 3,0% |
| GroenLinks-PvdA | 168 | 16,5% | 16,7% | −0,2 pp | 2,4% |
| VVD | 113 | 11,1% | 17,1% | −6,1 pp | 1,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 102 | 10,0% | 12,2% | −2,2 pp | 2,0% |
| D66 | 64 | 6,3% | 7,1% | −0,8 pp | 2,1% |
| SP | 48 | 4,7% | 3,7% | +1,0 pp | 3,1% |
| BBB | 41 | 4,0% | 3,3% | +0,8 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 39 | 3,8% | 3,1% | +0,8 pp | 3,0% |
| Partij voor de Dieren | 31 | 3,0% | 2,6% | +0,4 pp | 2,8% |
| DENK | 25 | 2,5% | 2,0% | +0,4 pp | 2,9% |
| CDA | 19 | 1,9% | 2,5% | −0,7 pp | 1,8% |
| ChristenUnie | 17 | 1,7% | 0,8% | +0,8 pp | 4,7% |
| BIJ1 | 12 | 1,2% | 0,4% | +0,8 pp | 7,0% |
| Volt | 9 | 0,9% | 1,6% | −0,7 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 2,5% |
| JA21 | 7 | 0,7% | 0,8% | −0,2 pp | 1,9% |
| Splinter | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 5,7% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 5,2% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 1,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,4% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 2,8% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,2% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,9% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,9% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,1 pp minder dan gemiddeld in Hoorn.
- Qua gewicht is dit het 27e van de 30 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Hoorn en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 42 stemmen in Hoorn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hoorn
- Stembureau Noorderkerk Hoorn 1.049 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
- Stembureau Stadhuis stembureau 1 998 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Showband Hoorn 1.095 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Brinkpark - St. Jozefpark 823 stemmen · VVD 24%
- Stembureau Westerhaven 1.097 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Stembureau Stadhuis stembureau 2 815 stemmen · GroenLinks-PvdA 17%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.