Stembureau Stembureau Basisschool Dynamis 1 in Hoorn (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1628 TR · Wijk Kersenboogerd-Zuid

Hier zijn 937 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 179 19,1% 19,6% −0,5 pp 2,1%
VVD 160 17,1% 15,5% +1,6 pp 2,4%
PVV 149 15,9% 15,7% +0,2 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 147 15,7% 13,6% +2,1 pp 2,5%
CDA 85 9,1% 9,1% −0,1 pp 2,2%
Forum voor Democratie 55 5,9% 5,5% +0,4 pp 2,3%
JA21 47 5,0% 6,7% −1,6 pp 1,7%
BBB 19 2,0% 2,1% −0,1 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 19 2,0% 2,3% −0,2 pp 2,0%
50PLUS 17 1,8% 1,7% +0,1 pp 2,4%
SP 16 1,7% 2,3% −0,6 pp 1,6%
Volt 11 1,2% 1,1% +0,1 pp 2,4%
SGP 10 1,1% 0,3% +0,8 pp 7,5%
BIJ1 7 0,7% 0,4% +0,4 pp 4,4%
ChristenUnie 5 0,5% 0,8% −0,3 pp 1,5%
NSC 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,9%
BVNL 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,9%
DENK 2 0,2% 2,1% −1,9 pp 0,2%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 5,3%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,4%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,3%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +2,1 pp meer dan gemiddeld in Hoorn.
  • Qua gewicht is dit het 29e van de 36 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Hoorn en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Hoorn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hoorn

Alle stembureaus in Hoorn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.