Stembureau WZC de Westerkim in Hoogeveen (2023)
Postcode 7901 EB · Wijk Hoogeveen
Hier zijn 841 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 271 | 32,2% | 31,9% | +0,3 pp | 2,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 139 | 16,5% | 16,5% | +0,1 pp | 2,5% |
| GroenLinks-PvdA | 73 | 8,7% | 8,5% | +0,2 pp | 2,5% |
| CDA | 71 | 8,4% | 5,3% | +3,1 pp | 3,9% |
| VVD | 70 | 8,3% | 9,5% | −1,2 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 48 | 5,7% | 4,0% | +1,7 pp | 3,5% |
| BBB | 32 | 3,8% | 8,2% | −4,4 pp | 1,1% |
| SP | 26 | 3,1% | 3,3% | −0,2 pp | 2,3% |
| Forum voor Democratie | 23 | 2,7% | 3,3% | −0,6 pp | 2,0% |
| D66 | 22 | 2,6% | 2,7% | −0,1 pp | 2,3% |
| SGP | 22 | 2,6% | 2,1% | +0,5 pp | 3,1% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,3% | 1,1% | +0,2 pp | 2,9% |
| JA21 | 10 | 1,2% | 0,8% | +0,4 pp | 3,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 9 | 1,1% | 0,7% | +0,3 pp | 3,5% |
| 50PLUS | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 2,8% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 7,5% |
| DENK | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,3 pp | 1,0% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 16,7% |
| Volt | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,3 pp | 1,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hoogeveen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −4,4 pp minder dan gemiddeld in Hoogeveen.
- Qua gewicht is dit het 21e van de 35 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Hoogeveen en 0,0082% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Hoogeveen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hoogeveen
- Basisschool 't Kienholt 841 stemmen · PVV 27%
- Gymzaal Curiestraat 834 stemmen · PVV 29%
- De Goede Herderkerk (2) 889 stemmen · PVV 35%
- NNCZ De Vecht 833 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 21%
- Basisschool Erflanden (2) 890 stemmen · PVV 24%
- De Open Deur (1) 832 stemmen · PVV 47%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.