Stembureau Sporthal Trasselt in Hoogeveen (2025)
Postcode 7908 PB · Wijk De Weide
Hier zijn 1.698 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 406 | 23,9% | 16,1% | +7,8 pp | 7,3% |
| VVD | 304 | 17,9% | 11,7% | +6,2 pp | 7,5% |
| D66 | 244 | 14,4% | 9,1% | +5,2 pp | 7,7% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 10,0% | 7,2% | +2,7 pp | 6,8% |
| PVV | 167 | 9,8% | 24,3% | −14,4 pp | 2,0% |
| JA21 | 109 | 6,4% | 6,5% | −0,1 pp | 4,9% |
| ChristenUnie | 82 | 4,8% | 3,3% | +1,5 pp | 7,1% |
| Forum voor Democratie | 74 | 4,4% | 8,5% | −4,1 pp | 2,5% |
| BBB | 40 | 2,4% | 4,6% | −2,2 pp | 2,5% |
| SGP | 21 | 1,2% | 2,4% | −1,1 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 19 | 1,1% | 1,5% | −0,4 pp | 3,6% |
| SP | 19 | 1,1% | 1,9% | −0,8 pp | 2,9% |
| Partij voor de Dieren | 14 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 4,6% |
| Volt | 11 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 7,5% |
| NSC | 6 | 0,4% | 0,4% | −0,1 pp | 3,9% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 3,5% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,7% |
| FNP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 13,0% |
| LP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 13,6% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,6% | −0,5 pp | 0,5% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hoogeveen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −14,4 pp minder dan gemiddeld in Hoogeveen.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 35 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Hoogeveen en 0,0163% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Hoogeveen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hoogeveen
- Dorpscentrum 't Anker 1.738 stemmen · PVV 33%
- d' Olde Bieb 1.540 stemmen · PVV 22%
- NNCZ Beatrix 1.521 stemmen · PVV 29%
- MFC De Cirkel 1.404 stemmen · PVV 20%
- Buurthuis De Weideblik 1.400 stemmen · CDA 23%
- Ontmoetingscentrum De Wenning 1.235 stemmen · PVV 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.