Stembureau Gemeentehuis te Malden in Heumen (2025)
Postcode 6581 AC · Wijk Heumen
Hier zijn 1.956 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 22,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 448 | 22,9% | 22,0% | +0,9 pp | 17,7% |
| GroenLinks-PvdA | 401 | 20,5% | 16,8% | +3,7 pp | 20,7% |
| VVD | 264 | 13,5% | 16,4% | −2,9 pp | 14,0% |
| PVV | 247 | 12,6% | 12,6% | +0,1 pp | 17,1% |
| CDA | 245 | 12,5% | 13,7% | −1,2 pp | 15,5% |
| JA21 | 72 | 3,7% | 5,5% | −1,8 pp | 11,4% |
| Forum voor Democratie | 66 | 3,4% | 3,1% | +0,3 pp | 18,5% |
| Partij voor de Dieren | 50 | 2,6% | 1,7% | +0,8 pp | 25,0% |
| Volt | 37 | 1,9% | 1,5% | +0,4 pp | 22,0% |
| SP | 33 | 1,7% | 1,7% | +0,0 pp | 17,1% |
| 50PLUS | 23 | 1,2% | 0,9% | +0,3 pp | 22,3% |
| DENK | 18 | 0,9% | 0,5% | +0,5 pp | 33,3% |
| BBB | 14 | 0,7% | 2,1% | −1,4 pp | 5,7% |
| ChristenUnie | 14 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 23,7% |
| Piratenpartij | 6 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 37,5% |
| SGP | 6 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 54,5% |
| BVNL | 4 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 22,2% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 27,3% |
| NSC | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 12,0% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 11,1% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heumen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,7 pp meer dan gemiddeld in Heumen.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 7 stembureaus: 17,0% van alle geldige stemmen in Heumen en 0,0188% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 6 stemmen in Heumen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heumen
- Sportcentrum Malden 2.904 stemmen · D66 25%
- Overasselt Verenigingsgebouw 1.928 stemmen · VVD 19%
- Basisschool de Tovercirkel Malden 1.475 stemmen · D66 27%
- Malderburch zorgcentrum Malden 1.461 stemmen · D66 22%
- Heumen Terp 1.164 stemmen · D66 19%
- Nederasselt Ons Huis 604 stemmen · PVV 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.