Stembureau Woonzorgcentrum de Eeuwsels in Helmond (2023)
Postcode 5702 HW · Wijk Helmond-Noord
Hier zijn 1.333 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 45,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 612 | 45,9% | 34,0% | +11,9 pp | 3,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 144 | 10,8% | 12,8% | −2,0 pp | 2,3% |
| GroenLinks-PvdA | 137 | 10,3% | 10,8% | −0,6 pp | 2,6% |
| SP | 105 | 7,9% | 4,7% | +3,2 pp | 4,6% |
| DENK | 91 | 6,8% | 3,4% | +3,4 pp | 5,4% |
| VVD | 81 | 6,1% | 16,5% | −10,5 pp | 1,0% |
| Forum voor Democratie | 27 | 2,0% | 2,5% | −0,5 pp | 2,2% |
| BBB | 25 | 1,9% | 2,3% | −0,5 pp | 2,2% |
| D66 | 24 | 1,8% | 5,0% | −3,2 pp | 1,0% |
| CDA | 23 | 1,7% | 2,3% | −0,6 pp | 2,0% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,3% | 1,3% | −0,1 pp | 2,6% |
| ChristenUnie | 10 | 0,8% | 0,4% | +0,4 pp | 5,5% |
| 50PLUS | 9 | 0,7% | 0,7% | −0,1 pp | 2,5% |
| JA21 | 9 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 2,8% |
| Volt | 7 | 0,5% | 1,3% | −0,7 pp | 1,1% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 4,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 1,5% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,9% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,3% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,8% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 1,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Helmond, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,9 pp meer dan gemiddeld in Helmond.
- Qua gewicht is dit het 17e van de 38 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Helmond en 0,0130% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Helmond komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Helmond
- Gymzaal Gasthuisstraat (naast St. Trudoschool) 1.357 stemmen · VVD 29%
- Praktijkschool Helmond 1.315 stemmen · PVV 46%
- Het Speelhuis 1.367 stemmen · VVD 24%
- Wijkhuis de Lier 1.277 stemmen · PVV 45%
- Wijkhuis de Brem 1.370 stemmen · PVV 39%
- Zaal Adelaars 1.248 stemmen · PVV 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.