Stembureau Wijkhuis 't Brandpunt in Helmond (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5708 ZD · Wijk Brandevoort

Hier zijn 1.982 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 483 24,4% 34,0% −9,7 pp 2,9%
VVD 479 24,2% 16,5% +7,6 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 298 15,0% 12,8% +2,2 pp 4,7%
GroenLinks-PvdA 253 12,8% 10,8% +1,9 pp 4,8%
D66 172 8,7% 5,0% +3,6 pp 7,0%
CDA 44 2,2% 2,3% −0,1 pp 3,9%
Forum voor Democratie 44 2,2% 2,5% −0,3 pp 3,6%
SP 44 2,2% 4,7% −2,4 pp 1,9%
Volt 39 2,0% 1,3% +0,7 pp 6,3%
Partij voor de Dieren 30 1,5% 1,3% +0,2 pp 4,6%
BBB 28 1,4% 2,3% −0,9 pp 2,4%
50PLUS 13 0,7% 0,7% −0,1 pp 3,6%
DENK 13 0,7% 3,4% −2,8 pp 0,8%
JA21 13 0,7% 0,7% −0,0 pp 4,0%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,5% 0,4% +0,0 pp 4,4%
ChristenUnie 8 0,4% 0,4% +0,0 pp 4,4%
BIJ1 5 0,3% 0,2% +0,0 pp 5,0%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,0 pp 4,4%
SGP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Helmond, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,7 pp minder dan gemiddeld in Helmond.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 38 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Helmond en 0,0193% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Helmond komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Helmond

Alle stembureaus in Helmond

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.