Stembureau Bibliotheek Helmond in Helmond (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5701 RV · Wijk Binnenstad

Hier zijn 996 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 273 27,4% 34,0% −6,6 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 148 14,9% 12,8% +2,0 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 143 14,4% 10,8% +3,5 pp 2,7%
VVD 134 13,5% 16,5% −3,1 pp 1,7%
SP 65 6,5% 4,7% +1,9 pp 2,8%
D66 40 4,0% 5,0% −1,0 pp 1,6%
DENK 34 3,4% 3,4% −0,0 pp 2,0%
CDA 32 3,2% 2,3% +0,9 pp 2,8%
Forum voor Democratie 32 3,2% 2,5% +0,7 pp 2,6%
BBB 26 2,6% 2,3% +0,3 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 20 2,0% 1,3% +0,7 pp 3,0%
Volt 17 1,7% 1,3% +0,5 pp 2,8%
JA21 8 0,8% 0,7% +0,1 pp 2,5%
50PLUS 7 0,7% 0,7% −0,0 pp 1,9%
BIJ1 5 0,5% 0,2% +0,3 pp 5,0%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,5%
ChristenUnie 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,7%
PartijvdSport 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,5%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,9%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,5%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Helmond, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,6 pp minder dan gemiddeld in Helmond.
  • Qua gewicht is dit het 34e van de 38 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Helmond en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Helmond komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Helmond

Alle stembureaus in Helmond

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.