Stembureau Kulturhus Kruidenwijk in Hellendoorn (2025)
Postcode 7443 HC · Wijk Kruidenwijk
Hier zijn 1.896 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 367 | 19,4% | 23,2% | −3,8 pp | 6,4% |
| D66 | 300 | 15,8% | 12,6% | +3,3 pp | 9,7% |
| PVV | 282 | 14,9% | 15,9% | −1,1 pp | 7,2% |
| VVD | 249 | 13,1% | 13,8% | −0,6 pp | 7,3% |
| GroenLinks-PvdA | 171 | 9,0% | 6,4% | +2,6 pp | 10,7% |
| JA21 | 157 | 8,3% | 7,0% | +1,3 pp | 9,1% |
| Forum voor Democratie | 99 | 5,2% | 5,4% | −0,1 pp | 7,5% |
| BBB | 81 | 4,3% | 6,7% | −2,5 pp | 4,9% |
| ChristenUnie | 49 | 2,6% | 2,1% | +0,5 pp | 9,5% |
| SP | 27 | 1,4% | 1,5% | −0,1 pp | 7,3% |
| 50PLUS | 26 | 1,4% | 1,5% | −0,2 pp | 6,9% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 1,3% | 0,8% | +0,4 pp | 11,5% |
| SGP | 19 | 1,0% | 1,0% | −0,0 pp | 7,7% |
| DENK | 16 | 0,8% | 0,3% | +0,5 pp | 19,5% |
| NSC | 11 | 0,6% | 0,8% | −0,2 pp | 5,8% |
| Volt | 10 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 7,8% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 9,7% |
| DE LINIE | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 27,3% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,6% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hellendoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,8 pp minder dan gemiddeld in Hellendoorn.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 21 stembureaus: 7,7% van alle geldige stemmen in Hellendoorn en 0,0182% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Hellendoorn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hellendoorn
- Het Noaberhuus 1.790 stemmen · CDA 26%
- Leerkamer Protestantse Gemeente 1.699 stemmen · CDA 26%
- Huis voor Cultuur en Bestuur 1.556 stemmen · CDA 28%
- Sporthal De Veldkamp 1.536 stemmen · CDA 22%
- Basisschool de Schaapskooi 1.487 stemmen · CDA 20%
- Wijkcentrum Groot Lochter 1.382 stemmen · PVV 21%
Alle stembureaus in Hellendoorn
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.