Stembureau Jongerencentrum Buk Buk in Heiloo (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 1852 EH · Wijk Stationsomgeving

Hier waren 555 kiezers toegelaten (4,5% van alle toegelaten kiezers in Heiloo) en zijn 554 geldige stemmen uitgebracht. Heiloo-2000 werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Heiloo-2000 121 21,8% 24,1% −2,2 pp 4,1%
PvdA 117 21,1% 17,0% +4,1 pp 5,6%
D66 83 15,0% 13,5% +1,5 pp 5,0%
VVD 68 12,3% 15,4% −3,2 pp 3,6%
Gemeentebelangen Heiloo 64 11,6% 11,2% +0,4 pp 4,7%
CDA 61 11,0% 11,1% −0,1 pp 4,5%
Heiloo Lokaal 40 7,2% 7,7% −0,5 pp 4,2%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heiloo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Annemarieke Nierop (PvdA) · 76 stemmen · 13,7% van alle stemmen hier
  2. Linda Veerbeek (Heiloo-2000) · 59 stemmen · 10,6% van alle stemmen hier
  3. Edith de Jong (Gemeentebelangen Heiloo) · 40 stemmen · 7,2% van alle stemmen hier
  4. René van Splunteren (VVD) · 39 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
  5. Sybren van Dokkum (D66) · 37 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  6. Mart Brouwer de Koning (CDA) · 37 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  7. Saskia de Vocht (D66) · 23 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  8. Mieke Beemsterboer (Heiloo Lokaal) · 23 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  9. Michel Engelsman (Heiloo-2000) · 18 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
  10. Greet Burkels (PvdA) · 12 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  11. Brenda Bruin (VVD) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  12. Pauline Wittebol (D66) · 11 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Tijmen Valkering (Heiloo Lokaal) · 8 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
  14. Marlies van Heusden (Heiloo-2000) · 7 stemmen · 1,3% van alle stemmen hier
  15. Peter Croux (PvdA) · 7 stemmen · 1,3% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PvdA haalde hier +4,1 pp meer dan gemiddeld in Heiloo.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 16 stembureaus: 4,5% van alle geldige stemmen in Heiloo en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Heiloo komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen495
Geldige volmachtbewijzen60
Toegelaten kiezers555
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)555
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig1 (0,2%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,18% van de stembiljetten, tegen 0,39% in Heiloo en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Heiloo

Alle stembureaus in Heiloo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.