Stembureau Basisschool Elckerlyc in Heiloo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1852 WS · Wijk Heiloo-West

Hier zijn 773 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 225 29,1% 20,3% +8,8 pp 6,6%
VVD 120 15,5% 21,4% −5,9 pp 3,3%
PVV 106 13,7% 16,2% −2,5 pp 3,9%
Nieuw Sociaal Contract 78 10,1% 11,8% −1,7 pp 4,0%
D66 76 9,8% 9,8% +0,0 pp 4,6%
Partij voor de Dieren 30 3,9% 3,4% +0,5 pp 5,3%
CDA 27 3,5% 3,7% −0,2 pp 4,4%
BBB 24 3,1% 2,8% +0,3 pp 5,1%
Forum voor Democratie 18 2,3% 1,9% +0,4 pp 5,6%
SP 18 2,3% 2,7% −0,3 pp 4,0%
Volt 15 1,9% 2,2% −0,3 pp 4,0%
50PLUS 7 0,9% 0,4% +0,5 pp 9,3%
JA21 7 0,9% 0,8% +0,1 pp 5,0%
ChristenUnie 4 0,5% 0,9% −0,4 pp 2,7%
SGP 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 13,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,4% 0,6% −0,2 pp 3,0%
DENK 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,0%
LP 2 0,3% 0,0% +0,2 pp 25,0%
Nederland met een PLAN 2 0,3% 0,0% +0,2 pp 25,0%
PartijvdSport 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 11,8%
Splinter 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 9,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heiloo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +8,8 pp meer dan gemiddeld in Heiloo.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 16 stembureaus: 4,6% van alle geldige stemmen in Heiloo en 0,0075% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Heiloo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Heiloo

Alle stembureaus in Heiloo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.