Stembureau Stembureau De Twee Gezusters in Heerlen (2025)
Postcode 6411 GT · Wijk Heerlen-Centrum
Hier zijn 1.112 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 21,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 236 | 21,2% | 13,1% | +8,2 pp | 4,1% |
| PVV | 173 | 15,6% | 30,0% | −14,4 pp | 1,3% |
| CDA | 171 | 15,4% | 9,5% | +5,9 pp | 4,1% |
| D66 | 147 | 13,2% | 11,8% | +1,4 pp | 2,8% |
| VVD | 125 | 11,2% | 10,4% | +0,8 pp | 2,7% |
| JA21 | 55 | 4,9% | 4,9% | +0,0 pp | 2,5% |
| Forum voor Democratie | 53 | 4,8% | 6,4% | −1,6 pp | 1,9% |
| SP | 35 | 3,1% | 3,9% | −0,7 pp | 2,0% |
| 50PLUS | 29 | 2,6% | 2,2% | +0,4 pp | 3,0% |
| Partij voor de Dieren | 27 | 2,4% | 2,0% | +0,5 pp | 3,1% |
| ChristenUnie | 12 | 1,1% | 0,5% | +0,6 pp | 5,5% |
| Volt | 12 | 1,1% | 0,8% | +0,3 pp | 3,5% |
| BIJ1 | 10 | 0,9% | 0,2% | +0,7 pp | 10,2% |
| BBB | 9 | 0,8% | 1,4% | −0,6 pp | 1,4% |
| NSC | 6 | 0,5% | 0,4% | +0,2 pp | 3,6% |
| DENK | 4 | 0,4% | 1,7% | −1,3 pp | 0,5% |
| Piratenpartij | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 5,3% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,5% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,1% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,9% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heerlen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −14,4 pp minder dan gemiddeld in Heerlen.
- Qua gewicht is dit het 16e van de 46 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Heerlen en 0,0107% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Heerlen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heerlen
- Stembureau Wijkpunt Peter Schunck 1.154 stemmen · PVV 31%
- Stembureau Buurtcentrum 't Heitje 1.081 stemmen · PVV 43%
- Stembureau Cultuurhuis Heerlen 1.158 stemmen · PVV 32%
- Stembureau Basisschool Mijn Spoor 1.058 stemmen · PVV 43%
- Stembureau Vitalis Parc Imstenrade 1.228 stemmen · VVD 22%
- Stembureau Partycentrum Amicitia 1.016 stemmen · PVV 38%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.