Stembureau Stembureau Gymzaal Duitslandlaan in Heemskerk (2025)
Postcode 1966 XA · Wijk Hofland, Oosterwijk en Zuidbroek
Hier zijn 1.796 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 350 | 19,5% | 18,2% | +1,3 pp | 7,9% |
| D66 | 325 | 18,1% | 18,4% | −0,3 pp | 7,3% |
| VVD | 253 | 14,1% | 15,6% | −1,6 pp | 6,7% |
| CDA | 178 | 9,9% | 10,9% | −1,0 pp | 6,7% |
| GroenLinks-PvdA | 178 | 9,9% | 10,7% | −0,8 pp | 6,9% |
| Forum voor Democratie | 123 | 6,8% | 6,0% | +0,9 pp | 8,5% |
| JA21 | 107 | 6,0% | 7,2% | −1,3 pp | 6,1% |
| DENK | 93 | 5,2% | 2,2% | +2,9 pp | 17,2% |
| BBB | 50 | 2,8% | 2,4% | +0,4 pp | 8,5% |
| 50PLUS | 36 | 2,0% | 2,1% | −0,1 pp | 7,1% |
| SP | 29 | 1,6% | 1,7% | −0,1 pp | 7,2% |
| ChristenUnie | 18 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 10,7% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,0% | 1,7% | −0,7 pp | 4,4% |
| Volt | 9 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 6,1% |
| NSC | 8 | 0,4% | 0,4% | +0,1 pp | 8,7% |
| BIJ1 | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 11,4% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 9,5% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 6,3% |
| Piratenpartij | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 16,7% |
| SGP | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 4,0% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,7% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heemskerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −1,6 pp minder dan gemiddeld in Heemskerk.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 19 stembureaus: 7,4% van alle geldige stemmen in Heemskerk en 0,0173% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Heemskerk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heemskerk
- Stembureau Gemeentehuis Raadzaal 1.768 stemmen · D66 21%
- Stembureau Apostolisch genootschap 1.526 stemmen · D66 21%
- Stembureau Basisschool De Bareel 1.463 stemmen · D66 23%
- Stembureau De Vrijburcht 1.414 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Gezondheidscentrum Broekpolder 1.369 stemmen · PVV 19%
- Stembureau ViVa! Zorggroep, Meerstate 1.345 stemmen · D66 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.