Stembureau Vrije Baptisten Gemeente Hattem in Hattem (2023)
Postcode 8051 LE · Wijk Hattem
Hier zijn 1.383 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 267 | 19,3% | 18,6% | +0,7 pp | 17,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 241 | 17,4% | 17,3% | +0,1 pp | 16,4% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 12,2% | 12,8% | −0,6 pp | 15,5% |
| VVD | 165 | 11,9% | 13,1% | −1,1 pp | 14,9% |
| ChristenUnie | 132 | 9,5% | 10,5% | −1,0 pp | 14,8% |
| BBB | 83 | 6,0% | 5,2% | +0,8 pp | 18,9% |
| CDA | 81 | 5,9% | 6,0% | −0,1 pp | 16,0% |
| D66 | 63 | 4,6% | 5,7% | −1,2 pp | 13,0% |
| SGP | 53 | 3,8% | 2,3% | +1,6 pp | 27,5% |
| Forum voor Democratie | 33 | 2,4% | 1,6% | +0,8 pp | 24,6% |
| Partij voor de Dieren | 28 | 2,0% | 1,7% | +0,3 pp | 19,4% |
| SP | 28 | 2,0% | 2,0% | −0,0 pp | 16,2% |
| Volt | 13 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 12,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,6% | 0,4% | +0,1 pp | 21,1% |
| JA21 | 8 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 15,7% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 18,2% |
| DENK | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 13,3% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 40,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 14,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hattem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −1,2 pp minder dan gemiddeld in Hattem.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 6 stembureaus: 16,3% van alle geldige stemmen in Hattem en 0,0135% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 6 stemmen in Hattem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hattem
- MFC De Marke 1.697 stemmen · VVD 20%
- Woonzorgcentrum Hof van Blom 1.357 stemmen · PVV 25%
- De Open Poort 2.029 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 19%
- Stadhuis (Burgerzaal) 1.142 stemmen · GroenLinks-PvdA 16%
- Ontmoetingskerk 871 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.