Stembureau Kerkgebouw Hersteld Hervormde Gemeente in Hardinxveld-Giessendam (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 883 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 29,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 260 29,4% 21,6% +7,8 pp 9,8%
PVV 143 16,2% 14,8% +1,3 pp 7,9%
CDA 91 10,3% 15,7% −5,4 pp 4,7%
ChristenUnie 72 8,2% 9,7% −1,6 pp 6,1%
VVD 72 8,2% 10,3% −2,2 pp 5,7%
Forum voor Democratie 69 7,8% 5,7% +2,1 pp 9,9%
D66 47 5,3% 6,0% −0,7 pp 6,4%
JA21 43 4,9% 6,5% −1,6 pp 5,4%
GroenLinks-PvdA 39 4,4% 4,2% +0,2 pp 7,7%
BBB 13 1,5% 1,5% −0,0 pp 7,2%
SP 12 1,4% 0,9% +0,4 pp 10,7%
DENK 8 0,9% 0,5% +0,4 pp 14,0%
50PLUS 6 0,7% 0,9% −0,2 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 6 0,7% 0,6% +0,0 pp 7,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
Volt 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,8%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardinxveld-Giessendam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +7,8 pp meer dan gemiddeld in Hardinxveld-Giessendam.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 11 stembureaus: 7,2% van alle geldige stemmen in Hardinxveld-Giessendam en 0,0085% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Hardinxveld-Giessendam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardinxveld-Giessendam

Alle stembureaus in Hardinxveld-Giessendam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.