Stembureau Gereformeerde Kerk, Stationsstraat in Hardinxveld-Giessendam (2023)
Postcode 3371 PN · Wijk Neder Hardinxveld
Hier zijn 1.412 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 310 | 22,0% | 20,5% | +1,4 pp | 12,8% |
| PVV | 251 | 17,8% | 22,7% | −5,0 pp | 9,3% |
| ChristenUnie | 192 | 13,6% | 10,9% | +2,7 pp | 14,9% |
| VVD | 161 | 11,4% | 11,0% | +0,4 pp | 12,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 143 | 10,1% | 11,7% | −1,6 pp | 10,4% |
| CDA | 115 | 8,1% | 5,1% | +3,1 pp | 19,2% |
| BBB | 66 | 4,7% | 3,3% | +1,4 pp | 17,0% |
| GroenLinks-PvdA | 56 | 4,0% | 5,2% | −1,2 pp | 9,2% |
| Forum voor Democratie | 37 | 2,6% | 2,6% | +0,0 pp | 12,0% |
| SP | 19 | 1,3% | 1,5% | −0,2 pp | 10,6% |
| D66 | 15 | 1,1% | 1,6% | −0,5 pp | 8,1% |
| JA21 | 11 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 12,4% |
| Volt | 11 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 19,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 13,3% |
| 50PLUS | 5 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 9,3% |
| DENK | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,3 pp | 6,8% |
| Partij voor de Dieren | 4 | 0,3% | 0,8% | −0,6 pp | 4,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 20,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 33,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardinxveld-Giessendam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Hardinxveld-Giessendam.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 11 stembureaus: 12,0% van alle geldige stemmen in Hardinxveld-Giessendam en 0,0137% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Hardinxveld-Giessendam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hardinxveld-Giessendam
- De Ducdalf 1.376 stemmen · PVV 23%
- Kerkgebouw Gereformeerde Gemeente 1.261 stemmen · SGP 35%
- Gereformeerde Kerk, ingang. W. Droststraat 1.199 stemmen · PVV 25%
- Trouwzaal Gemeentehuis 1.182 stemmen · PVV 25%
- OBS De Driemaster 1.140 stemmen · PVV 23%
- Raadzaal Gemeentehuis 1.068 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Hardinxveld-Giessendam
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.