Stembureau Stembureau van Dedem Marke in Hardenberg (2025)
Postcode 7701 LR · Wijk Dedemsvaart
Hier zijn 787 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 201 | 25,5% | 19,1% | +6,5 pp | 2,5% |
| CDA | 169 | 21,5% | 19,5% | +2,0 pp | 2,1% |
| VVD | 88 | 11,2% | 12,2% | −1,0 pp | 1,7% |
| D66 | 68 | 8,6% | 8,5% | +0,1 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 59 | 7,5% | 6,9% | +0,6 pp | 2,1% |
| JA21 | 45 | 5,7% | 6,9% | −1,2 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 39 | 5,0% | 5,1% | −0,2 pp | 1,8% |
| BBB | 37 | 4,7% | 7,6% | −2,9 pp | 1,2% |
| ChristenUnie | 25 | 3,2% | 7,5% | −4,3 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 18 | 2,3% | 1,2% | +1,1 pp | 3,6% |
| SGP | 12 | 1,5% | 2,2% | −0,7 pp | 1,3% |
| SP | 11 | 1,4% | 1,1% | +0,3 pp | 2,3% |
| Partij voor de Dieren | 6 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 2,1% |
| NSC | 3 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 1,9% |
| DENK | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 2,4% |
| Volt | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,2 pp | 1,1% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 3,8% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,5 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
- Qua gewicht is dit het 29e van de 50 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hardenberg
- Stembureau MFC de Binder zaal 2 794 stemmen · CDA 24%
- Stembureau Dorpshuis De Heujmansbelt 784 stemmen · CDA 27%
- Stembureau NGK Het Morgenlicht 804 stemmen · CDA 18%
- Stembureau Wijkcentrum De Wiekstee 777 stemmen · CDA 21%
- Stembureau De Aerninckhoff 804 stemmen · CDA 28%
- Stembureau Kantine DVC Dedemsvaart 772 stemmen · PVV 25%
Alle stembureaus in Hardenberg
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.