Stembureau Stembureau 't Uilenest in Hardenberg (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7771 AC · Wijk Hardenberg

Hier zijn 867 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 23,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 202 23,3% 19,5% +3,8 pp 2,5%
PVV 177 20,4% 19,1% +1,3 pp 2,2%
D66 83 9,6% 8,5% +1,0 pp 2,3%
ChristenUnie 77 8,9% 7,5% +1,4 pp 2,5%
VVD 76 8,8% 12,2% −3,4 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 65 7,5% 5,1% +2,4 pp 3,0%
JA21 46 5,3% 6,9% −1,6 pp 1,6%
Forum voor Democratie 45 5,2% 6,9% −1,7 pp 1,6%
BBB 35 4,0% 7,6% −3,6 pp 1,1%
SGP 20 2,3% 2,2% +0,1 pp 2,1%
Partij voor de Dieren 11 1,3% 0,7% +0,6 pp 3,9%
SP 10 1,2% 1,1% +0,0 pp 2,1%
DENK 8 0,9% 0,2% +0,7 pp 9,8%
50PLUS 5 0,6% 1,2% −0,6 pp 1,0%
DE LINIE 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 8,0%
NSC 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,2%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
Volt 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,6%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +3,8 pp meer dan gemiddeld in Hardenberg.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 50 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 48 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Hardenberg

Alle stembureaus in Hardenberg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.