Stembureau Stembureau De Schakel in Hardenberg (2023)
Postcode 7772 BL · Wijk Hardenberg
Hier zijn 901 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 183 | 20,3% | 25,4% | −5,1 pp | 1,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 181 | 20,1% | 19,4% | +0,7 pp | 2,3% |
| ChristenUnie | 118 | 13,1% | 7,9% | +5,2 pp | 3,6% |
| VVD | 91 | 10,1% | 9,7% | +0,4 pp | 2,3% |
| CDA | 90 | 10,0% | 5,4% | +4,6 pp | 4,0% |
| GroenLinks-PvdA | 86 | 9,5% | 6,3% | +3,2 pp | 3,3% |
| BBB | 54 | 6,0% | 14,3% | −8,3 pp | 0,9% |
| SGP | 20 | 2,2% | 1,9% | +0,3 pp | 2,5% |
| D66 | 19 | 2,1% | 2,2% | −0,1 pp | 2,1% |
| SP | 14 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 12 | 1,3% | 1,9% | −0,6 pp | 1,5% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,3% | 0,9% | +0,5 pp | 3,4% |
| Volt | 6 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 2,2% |
| JA21 | 5 | 0,6% | 0,6% | −0,1 pp | 1,9% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 2,4% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,6% | −0,2 pp | 1,3% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 8,3% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Hardenberg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −8,3 pp minder dan gemiddeld in Hardenberg.
- Qua gewicht is dit het 22e van de 49 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Hardenberg en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Hardenberg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Hardenberg
- Stembureau Chr. Geref. Kerk. 903 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Jeugdgebouw Kronkelhonk 900 stemmen · PVV 33%
- Stembureau Tent bij de Kiefer 2e tent 915 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Ver. gebouw de Esch 851 stemmen · ChristenUnie 20%
- Stembureau 't Uilenest 926 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Zorgcentrum Oostloorn 851 stemmen · Nieuw Sociaal Contract 23%
Alle stembureaus in Hardenberg
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.