Stembureau Zorgcentrum de Meerstede in Haarlemmermeer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 2131 XW · Wijk Hoofddorp

Hier zijn 944 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 265 28,1% 25,7% +2,3 pp 1,1%
VVD 204 21,6% 21,9% −0,3 pp 1,0%
Nieuw Sociaal Contract 115 12,2% 11,9% +0,3 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 85 9,0% 12,0% −3,0 pp 0,8%
D66 65 6,9% 6,3% +0,5 pp 1,1%
CDA 48 5,1% 2,7% +2,4 pp 2,0%
BBB 39 4,1% 3,1% +1,0 pp 1,4%
SP 21 2,2% 2,5% −0,3 pp 0,9%
ChristenUnie 17 1,8% 1,4% +0,4 pp 1,4%
Forum voor Democratie 15 1,6% 2,6% −1,0 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 13 1,4% 1,9% −0,5 pp 0,8%
DENK 11 1,2% 2,7% −1,6 pp 0,4%
50PLUS 10 1,1% 0,6% +0,4 pp 1,7%
SGP 10 1,1% 0,7% +0,4 pp 1,7%
Volt 10 1,1% 1,4% −0,4 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 0,7%
JA21 4 0,4% 0,9% −0,5 pp 0,5%
BIJ1 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,5%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,6%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,5%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −3,0 pp minder dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 44e van de 101 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 96 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.