Stembureau Stichting Mevlana in Haarlemmermeer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 2131 AX · Wijk Hoofddorp

Hier zijn 730 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 182 24,9% 25,7% −0,8 pp 0,8%
VVD 128 17,5% 21,9% −4,3 pp 0,6%
GroenLinks-PvdA 96 13,2% 12,0% +1,1 pp 0,9%
Nieuw Sociaal Contract 90 12,3% 11,9% +0,4 pp 0,8%
D66 47 6,4% 6,3% +0,1 pp 0,8%
DENK 28 3,8% 2,7% +1,1 pp 1,1%
Forum voor Democratie 28 3,8% 2,6% +1,3 pp 1,2%
BBB 24 3,3% 3,1% +0,2 pp 0,9%
CDA 23 3,2% 2,7% +0,4 pp 0,9%
SP 18 2,5% 2,5% −0,1 pp 0,8%
ChristenUnie 15 2,1% 1,4% +0,7 pp 1,2%
50PLUS 9 1,2% 0,6% +0,6 pp 1,5%
JA21 9 1,2% 0,9% +0,3 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 9 1,2% 1,9% −0,7 pp 0,5%
Volt 9 1,2% 1,4% −0,2 pp 0,7%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,8% 0,6% +0,2 pp 1,1%
SGP 5 0,7% 0,7% +0,0 pp 0,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,8%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 2,6%
BIJ1 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,3 pp minder dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 65e van de 101 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 124 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.