Stembureau Sportvereniging DSOV in Haarlemmermeer (2023)
Postcode 2141 VA · Wijk Vijfhuizen
Hier zijn 1.540 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 405 | 26,3% | 21,9% | +4,4 pp | 2,1% |
| PVV | 331 | 21,5% | 25,7% | −4,2 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 183 | 11,9% | 12,0% | −0,2 pp | 1,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 163 | 10,6% | 11,9% | −1,3 pp | 1,5% |
| D66 | 121 | 7,9% | 6,3% | +1,5 pp | 2,1% |
| BBB | 60 | 3,9% | 3,1% | +0,8 pp | 2,2% |
| CDA | 46 | 3,0% | 2,7% | +0,3 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 41 | 2,7% | 2,6% | +0,1 pp | 1,8% |
| Partij voor de Dieren | 38 | 2,5% | 1,9% | +0,6 pp | 2,2% |
| SP | 28 | 1,8% | 2,5% | −0,7 pp | 1,2% |
| Volt | 25 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 1,9% |
| DENK | 24 | 1,6% | 2,7% | −1,2 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 16 | 1,0% | 1,4% | −0,4 pp | 1,3% |
| JA21 | 16 | 1,0% | 0,9% | +0,1 pp | 1,9% |
| BIJ1 | 11 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 3,0% |
| 50PLUS | 10 | 0,6% | 0,6% | +0,0 pp | 1,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 0,6% | 0,6% | +0,0 pp | 1,8% |
| SGP | 6 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 1,0% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 2,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 3,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 101 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0150% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 59 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Haarlemmermeer
- Wijkcentrum 't Kattegat 1.613 stemmen · PVV 26%
- Openbare Bibliotheek Floriande 1 1.488 stemmen · VVD 26%
- Ontmoetingscentrum Karavanserai 1.730 stemmen · VVD 31%
- Dorpshuis De Oase 1.452 stemmen · VVD 27%
- Wijkcentrum Linquenda 1.769 stemmen · PVV 28%
- De Estafette 1.429 stemmen · PVV 28%
Alle stembureaus in Haarlemmermeer
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.