Stembureau Oostmoor 52 2 in Haarlemmermeer (2025)
Postcode 2151 VC · Wijk Nieuw-Vennep
Hier zijn 889 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 168 | 18,9% | 17,2% | +1,7 pp | 1,1% |
| D66 | 152 | 17,1% | 17,6% | −0,5 pp | 0,9% |
| VVD | 147 | 16,5% | 20,0% | −3,4 pp | 0,8% |
| GroenLinks-PvdA | 94 | 10,6% | 9,7% | +0,9 pp | 1,1% |
| CDA | 90 | 10,1% | 9,8% | +0,3 pp | 1,0% |
| JA21 | 82 | 9,2% | 7,2% | +2,0 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 42 | 4,7% | 4,7% | +0,0 pp | 1,0% |
| DENK | 21 | 2,4% | 3,1% | −0,8 pp | 0,7% |
| SP | 17 | 1,9% | 1,4% | +0,5 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 13 | 1,5% | 1,5% | −0,1 pp | 0,9% |
| ChristenUnie | 12 | 1,3% | 1,3% | +0,1 pp | 1,0% |
| BBB | 11 | 1,2% | 1,9% | −0,7 pp | 0,6% |
| NSC | 6 | 0,7% | 0,3% | +0,3 pp | 1,9% |
| SGP | 6 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 0,9% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 1,2% |
| Volt | 3 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 0,6% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 2,7% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 2,0% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,9% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,4 pp minder dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
- Qua gewicht is dit het 55e van de 99 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0085% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 104 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Haarlemmermeer
- Kromme Spieringweg 400 897 stemmen · VVD 21%
- Chr. Huygensstraat 21 871 stemmen · VVD 24%
- Bornholm 50 902 stemmen · PVV 21%
- Kaj Munkweg 45 862 stemmen · D66 22%
- Oostmoor 52 1 950 stemmen · VVD 19%
- Vijfhuizerweg 969 854 stemmen · D66 23%
Alle stembureaus in Haarlemmermeer
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.