Stembureau KSH in Haarlemmermeer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 2135 BA · Wijk Hoofddorp

Hier zijn 1.178 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 306 26,0% 25,7% +0,2 pp 1,3%
VVD 233 19,8% 21,9% −2,1 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 170 14,4% 12,0% +2,4 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 135 11,5% 11,9% −0,4 pp 1,3%
D66 81 6,9% 6,3% +0,5 pp 1,4%
DENK 38 3,2% 2,7% +0,5 pp 1,5%
SP 35 3,0% 2,5% +0,4 pp 1,5%
BBB 28 2,4% 3,1% −0,7 pp 1,0%
Forum voor Democratie 25 2,1% 2,6% −0,4 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 24 2,0% 1,9% +0,1 pp 1,4%
Volt 24 2,0% 1,4% +0,6 pp 1,9%
CDA 18 1,5% 2,7% −1,2 pp 0,7%
JA21 16 1,4% 0,9% +0,4 pp 1,9%
ChristenUnie 11 0,9% 1,4% −0,5 pp 0,9%
50PLUS 9 0,8% 0,6% +0,1 pp 1,5%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,7% 0,6% +0,1 pp 1,4%
BIJ1 7 0,6% 0,4% +0,2 pp 1,9%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 3,9%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 2,3%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,5%
SGP 1 0,1% 0,7% −0,6 pp 0,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +2,4 pp meer dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 101 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 77 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.