Stembureau Eetcafé & Partyzaal Tijnes in Haarlemmermeer (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 2132 CR · Wijk Hoofddorp

Hier zijn 1.204 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 29,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 357 29,7% 21,9% +7,8 pp 1,8%
PVV 277 23,0% 25,7% −2,7 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 147 12,2% 11,9% +0,3 pp 1,4%
GroenLinks-PvdA 134 11,1% 12,0% −0,9 pp 1,2%
D66 79 6,6% 6,3% +0,2 pp 1,4%
BBB 34 2,8% 3,1% −0,3 pp 1,2%
Forum voor Democratie 32 2,7% 2,6% +0,1 pp 1,4%
SP 30 2,5% 2,5% −0,0 pp 1,3%
CDA 26 2,2% 2,7% −0,6 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 19 1,6% 1,9% −0,3 pp 1,1%
Volt 19 1,6% 1,4% +0,2 pp 1,5%
DENK 11 0,9% 2,7% −1,8 pp 0,4%
JA21 11 0,9% 0,9% −0,0 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,6% −0,0 pp 1,3%
ChristenUnie 7 0,6% 1,4% −0,8 pp 0,6%
50PLUS 6 0,5% 0,6% −0,1 pp 1,0%
SGP 4 0,3% 0,7% −0,3 pp 0,7%
BIJ1 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,5%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,2%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlemmermeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,8 pp meer dan gemiddeld in Haarlemmermeer.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 101 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Haarlemmermeer en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 75 stemmen in Haarlemmermeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlemmermeer

Alle stembureaus in Haarlemmermeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.