Stembureau Wijkcentrum Het Broederhuis in Haarlem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2032 TC · Wijk Amsterdamsewijk

Hier zijn 1.601 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 387 24,2% 27,6% −3,5 pp 1,5%
PVV 380 23,7% 15,1% +8,7 pp 2,8%
VVD 190 11,9% 14,1% −2,3 pp 1,5%
Nieuw Sociaal Contract 136 8,5% 9,2% −0,7 pp 1,6%
D66 123 7,7% 10,7% −3,0 pp 1,3%
SP 90 5,6% 3,5% +2,2 pp 2,9%
Partij voor de Dieren 66 4,1% 4,2% −0,0 pp 1,7%
DENK 42 2,6% 3,2% −0,5 pp 1,5%
Volt 42 2,6% 3,2% −0,6 pp 1,4%
BBB 37 2,3% 1,6% +0,7 pp 2,5%
Forum voor Democratie 33 2,1% 2,1% −0,0 pp 1,7%
CDA 19 1,2% 1,8% −0,6 pp 1,2%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,7% 0,5% +0,2 pp 2,3%
50PLUS 8 0,5% 0,5% +0,0 pp 1,8%
BIJ1 8 0,5% 0,6% −0,1 pp 1,5%
JA21 7 0,4% 0,6% −0,1 pp 1,3%
ChristenUnie 6 0,4% 0,8% −0,4 pp 0,8%
Nederland met een PLAN 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,8%
LP 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 4,3%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,6%
Splinter 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
SGP 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,5%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,9%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,9%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,7 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 81 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 57 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.