Stembureau Stembureau Spaar en Hout in Haarlem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2012 CG · Wijk Haarlemmerhoutkwartier

Hier zijn 704 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 33,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 233 33,1% 25,5% +7,6 pp 1,0%
VVD 157 22,3% 11,7% +10,6 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 131 18,6% 22,3% −3,6 pp 0,6%
CDA 69 9,8% 6,8% +3,0 pp 1,1%
PVV 22 3,1% 10,0% −6,9 pp 0,2%
JA21 18 2,6% 4,1% −1,6 pp 0,5%
Forum voor Democratie 17 2,4% 3,2% −0,8 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 17 2,4% 3,8% −1,4 pp 0,5%
Volt 14 2,0% 2,0% −0,1 pp 0,7%
SP 6 0,9% 2,1% −1,3 pp 0,3%
ChristenUnie 4 0,6% 0,8% −0,2 pp 0,6%
NSC 4 0,6% 0,3% +0,2 pp 1,3%
BBB 3 0,4% 1,1% −0,6 pp 0,3%
Vrede voor Dieren 3 0,4% 0,2% +0,2 pp 1,4%
DENK 2 0,3% 3,4% −3,1 pp 0,1%
50PLUS 1 0,1% 1,1% −1,0 pp 0,1%
BVNL 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 0,4%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,5%
BIJ1 0 0,0% 0,6% −0,6 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +10,6 pp meer dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 74e van de 88 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0068% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 131 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.