Stembureau Scouting Brigitta in Haarlem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2025 RE · Wijk Delftwijk

Hier zijn 1.080 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 268 24,8% 27,6% −2,8 pp 1,1%
PVV 178 16,5% 15,1% +1,4 pp 1,3%
VVD 142 13,1% 14,1% −1,0 pp 1,1%
D66 126 11,7% 10,7% +1,0 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 99 9,2% 9,2% −0,0 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 48 4,4% 4,2% +0,3 pp 1,3%
SP 38 3,5% 3,5% +0,1 pp 1,2%
Volt 30 2,8% 3,2% −0,5 pp 1,0%
CDA 29 2,7% 1,8% +0,9 pp 1,8%
BBB 26 2,4% 1,6% +0,8 pp 1,7%
Forum voor Democratie 24 2,2% 2,1% +0,1 pp 1,3%
DENK 19 1,8% 3,2% −1,4 pp 0,7%
BIJ1 10 0,9% 0,6% +0,4 pp 1,9%
ChristenUnie 10 0,9% 0,8% +0,1 pp 1,3%
JA21 10 0,9% 0,6% +0,3 pp 1,9%
50PLUS 6 0,6% 0,5% +0,1 pp 1,3%
SGP 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 2,1%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,5% −0,3 pp 0,6%
PartijvdSport 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 5,6%
Splinter 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 1,8%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,8%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 42e van de 81 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 84 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.