Stembureau Stembureau Schoterhof in Haarlem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 2024 HT · Wijk Te Zaanenkwartier

Hier zijn 1.316 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 21,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 283 21,5% 25,5% −4,0 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 238 18,1% 22,3% −4,2 pp 1,2%
VVD 205 15,6% 11,7% +3,8 pp 1,9%
PVV 156 11,9% 10,0% +1,9 pp 1,7%
CDA 132 10,0% 6,8% +3,2 pp 2,1%
JA21 74 5,6% 4,1% +1,5 pp 2,0%
Forum voor Democratie 45 3,4% 3,2% +0,2 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 40 3,0% 3,8% −0,8 pp 1,1%
SP 29 2,2% 2,1% +0,1 pp 1,5%
50PLUS 22 1,7% 1,1% +0,5 pp 2,1%
BBB 22 1,7% 1,1% +0,6 pp 2,3%
Volt 18 1,4% 2,0% −0,7 pp 1,0%
ChristenUnie 14 1,1% 0,8% +0,3 pp 1,9%
SGP 11 0,8% 0,2% +0,6 pp 5,3%
DENK 7 0,5% 3,4% −2,8 pp 0,2%
BIJ1 5 0,4% 0,6% −0,2 pp 0,9%
NSC 5 0,4% 0,3% +0,0 pp 1,6%
BVNL 4 0,3% 0,3% +0,0 pp 1,6%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,3%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 1,5%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,4%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 0,5%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Haarlem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Haarlem.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 88 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Haarlem en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 70 stemmen in Haarlem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Haarlem

Alle stembureaus in Haarlem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.